Close

OSLAVTE S NÁMI VYDÁNÍ KNIHY!

18. ZÁŘÍ V ROYAL THEATRE PRAHA

Ano, ta kniha, kterou jsem psal posledních 7 let, je v tiskárně. A to i díky Vám! Na HitHitu si neuvěřitelných 1240 z vás objednalo úctyhodných 1455 výtisků a výsledek 303% potvrdil, že vydání velkého kusu mého života na papíře už nikdo nezabrání.


Přijďte na večírek k úspěšnému dobytí dalšího vrcholu!

OBYČEJNÝ KLUK, KTERÝ

NEPŘESTAL SNÍT

Také jste si jako malí představovali, co všechno zažijete, až budete dospělí? Petr Jan Juračka na své sny nezapomněl. I díky tomu je dnes přírodovědcem a světově uznávaným fotografem. Jak? To psal celých 7 let do své knihy.

"TAK JSI NAHOŘE. A TEĎ SE DRŽ."

Když se narodíte jako dítě s vadou zraku a křivou páteří a s plochýma nohama, v patrně nejplošším místě ve vesmíru, totiž Pardubicích, Vaše šance na to stát se světově uznávaným fotografem, horolezcem, anebo vědcem zabývajícím se fotografií mikroskopického světa nejsou příliš velké. Jenomže občas se stane, že se u kolébky zjeví zhulená sudička a začnou se dít věci. Petr Jan Juračka tohle štěstí měl a kromě vědecké kariéry na Univerzitě Karlově se napříč všem prognózám podíval přes hledáček fotoaparátu na šest světových kontinentů, lezl na druhou nejvyšší horu světa a popsal nový živočišný druh. Tato kniha je přímým důkazem toho, že zázraky se dějí a že Bůh má blázny rád.


VĚDEC, CESTOVATEL, DOKUMENTARISTA A FOTOGRAF,

PŘEDEVŠÍM ALE OTEC DVOU DCER A MUŽ JEDNÉ ŽENY 

JAKÉ TO JE ŽÍT S ŠÍLENÝM VĚDCEM A GENIÁLNÍM UMĚLCEM V JEDNÉ OSOBĚ? POSLEDNÍ KAPITOLU DOPSALA PETROVA ŽENA.

Můžete se těšit na předpremiéru Petrovy motivační přednášky i nejnovějšího krátkého filmu, zajímavé hosty, špičkovou fotografickou techniku, drony, unikátní raut a spoustu zábavy. Také předáme úplně první výtisk knihy a to s překvapením!


Kapacita hlediště pražského Royal Theatre je silně omezená, pokud zaváháte, neručím za to, že si budete mít kam sednout. 

NENECHTE SI NIC UJÍT. VŠECHNY NOVINKY DOSTANETE JAKO PRVNÍ A PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY.

*Odesláním formuláře udělujete souhlas s využitím své elektronické adresy, jakožto osobního údaje, společností First Class Publishing a.s., za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to na dobu neurčitou. Více informací o Vašich právech viz „Informace o zpracování osobních údajů“.

Copyright © 2018, Petr Jan Juračka & First Class Publishing